Gemi ve Yat Temizliği

Yaz geldi ve ailenizle birlikte tüm Ege’yi dolaşabileceğiniz bir tatil planlıyorsunuz. Geçen yazdan beri de yatınıza adımınızı atmadınız. Tüm bu temizliği kim yapacak diyorsanız uzman ve profesyonel bir temizlik ekibinden yardım alabilirsiniz. Ev, villa, inşaat ve daha birçok alanda temizlik hizmeti veren bazı firmalar gemi, yat ve teknelerinizin temizliği konusunda da oldukça profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kalite ve hijyen politikasını içeren bir hizmet anlayışını benimseyen temizlik şirketi, gemi, yat ve teknelerin iç yapısına uygun hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktadır.

Yat ve teknelerin iç kısımlarında kullanılan malzeme ve materyaller oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bu tür alanların temizliği mutlaka doğru temizlik ürünleriyle ve malzemelerin yapısına zarar vermeyecek materyallerle yapılmalıdır. Gemi, yat ve tekneleriniz için en kısa sürede temizlik işlemini tamamlayan birçok firma, profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Firmanın kullandığı temizlik malzemeleri hiçbir zaman aşınma ya da yıpranma gibi problemlere neden olmamaktadır.

Gemi ve yat temizliği, uzman bir kadro ve profesyonel bir ekip işidir. Temizlik işlemleri mutlaka doğru sırayla yapılmalı ve hijyenik bir ortam oluşturulmalıdır. İtina ve ortamın özellikleri göz önünde bulundurularak yapılan temizliklerde, kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Gemi ya da yatın temizliği için kullanılan malzemelerde, geminin eşyalarına ve iç aksamının yapısına zarar verecek herhangi bir kimyasal bulundurulmamalıdır. Aksi takdirde eşyalarda yıpranma ya da soyulma görülebilir.