Buharlı Temizlik

Ortamın daha hijyenik ve daha temiz olması için geliştirilen buharlı temizlik işleminde, kireç ve yağ kalıntıları ve diğer çevre kirlilikleri etkili bir şekilde sökülüp atılır. Yeni nesil buharlı temizlik makineleri ile yapılan buharlı temizlik yöntemi, ev, hastane, villa ve inşaat sonrası temizliklerde oldukça etkili bir yöntemdir. Yüksek oranda buhar püskürtme kapasitesine sahip olan ekipmanlar ve makinelerle yapılan buharlı temizlik, etrafta oluşabilecek ve oluşmuş mikrop ve bakterilerin yok edilmesini sağlar. Daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortam sağlamak için düzenli olarak yapılması ve yaptırılması gereken buharlı temizliği, dilerseniz kendiniz yapabilir, dilerseniz de daha kapsamlı olarak profesyonel bir ekibe yaptırabilirsiniz.

Buharlı temizliği kendiniz yapmak isterseniz, ev tipi, yüksek buhar püskürtme kapasiteli makinelerden satın alarak evdeki mikrobu yok edebilir ve hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu günlük temizliğin önemli bir parçasıdır. Camlar, parkeler, koltuklar ve halı gibi yüzeylerde kullanabilirsiniz. Daha kapsamlı yapılan temizliklerde, profesyonel ekipler tarafından yapılan buharlı temizliklerde de, işleyiş ve düzen aynıdır, ancak bu tür temizlikler, daha kapsamlı ve daha gelişmiş makinelerle yapılmaktadır.

Kimyasal madde içeren deterjanlar ve yüzey temizleyicilerine gerek kalmadan, ortamda hijyen ve temizlik sağlamanıza yardımcı olan buharlı temizlik, özellikle evinde çocuk ve bebek olan aileler için idealdir. Pencere, mutfak ve banyo, sert yüzeyler ve evin her türlü alanında kullanabileceğiniz buharlı temizliği, daha kapsamlı ve daha gelişmiş olarak yaptırmak isterseniz profesyonel ekipleri tercih edebilirsiniz.