Baca Temizliği

Baca temizliği, mutlaka profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir temizliktir. Uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılan baca temizliğinde, zehirlenmelere karşı önlemler alınmalıdır. Öncelikle baca kullanımı, ne yakarsanız yakın mutlaka kurum yapacaktır. Bu nedenle düzenli ve belirli aralıklarla mutlaka baca temizliği yapılmalıdır. Temizliğin yanı sıra düzenli olarak kontrollerinin yapılması da oldukça önemlidir. Temizlik ve kontrol işlemini yapan firmanın mutlaka uzman ve profesyonel bir ekip olmasına özen gösterin.  Düzenli olarak yaptırmanız gereken baca temizliğiniz için, profesyonel temizlik firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Baca temizliğini yapacak ekibin, baca temizlemek için gereken donanım ve malzemeyi eksiksiz olarak temin etmiş olması gerekmektedir. Temizlik yapılacak malzemeler mutlaka temiz ve hijyenik olmalıdır. Baca temizliği sırasında gereken, çelik fırça, uzatma boruları, folyo, bant, ip ve vakum makinesi gibi malzemeler eksiksiz olarak bulunmalıdır. Bacanızı çuval ya da farklı malzemelerle temizlemek isteyen firmaların, bu tür işlemlerine kesinlikle izin vermeyin.  Bu durumda çuvalın içeride sıkışması durumunda bacanız çalışmaz hale gelebilir.

Bacanızı temizleyen ekibin temizlik işlemi bittikten sonra, mutlaka baca çekişini kontrol ediniz. Bacanın temizlendiğine dair bir sertifika talep etmeyi de unutmayınız. Bacanızı kendi başınıza temizlemeye çalışmayın, bu tür temizlikler mutlaka profesyonel ekipmanlarla, uzman ve bilinçli bir ekip tarafından yapılması gereken temizliklerdir. Bu nedenle ev, villa, gemi ve yat, inşaat sonrası gibi temizliklerin yanı sıra, baca temizliği için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.